Fantasy
Home ] Sci-fi a horor ] Akční a krimi ] Válečné ] Dětské a dobrodružné ] [ Fantasy ] Fórum ]

 

 

Harry Potter a kámen mudrců

Harry dostává dopis napsaný zeleným inkoustem, který přinese vzácná sova. Podivuhodný dopis obsahuje pozvání, aby opustil lidský svět a nastoupil jako žák Školy čar a kouzel v Bradavicích. Obr Hagrid pomůže Harrymu Potterovi obstarat kouzelnické pomůcky, které bude potřebovat, a Harry se může vydat na londýnské nádraží King´s Cross, aby našel nástupiště 9 a 3/4 a odcestoval do Bradavic. Ve vlaku se potká s dalšími prvňáky Hermionou a Ronem, kteří se stanou jeho přáteli. Začíná příběh, který si nedokázali představit ani ve svých nejsmělejších snech!

 ....další pokračování.....

Harry Potter a tajemná komnata 

Harry Potter a Kámen mudrců 

Harry Potter a ohnivý pohár 

 

Harry Potter And The Goblet of Fire Harry, Ron, a Hermína jsou zpět ve hře podle čtvrté knihy J.K. Rowlingové. Harry je tajně vybrán jako čtvrtý adept do nebezpečného turnaje. Každý soupeř v mezinárodním turnaji se musí utkat s drakem, zachránit přátele z mrazivých hlubin Černého jezera a projít nebezpečným bludištěm.
Můžete hrát jako Harry, Ron a Hermína, postavy byly vytvořeny podle svých protějšků z filmu. Díky nového spell-casting systemu opravdu pocítíte magii, ovladač se bude třást a reagovat na každé mávnutí kouzelné hůlky. Hráči mohou spolupracovat v kooperativní hře a tvořit mocnější kouzla než dřív.

Hlavní rysy :

Svět Harryho Pottera je stejný jako ve filmu

Interaktivní prostředí

Kooperativní hra, spojte síly se svými přáteli

Více kouzel

Možnost zvýšení síly Harryho, Rona a Hermíny pomocí sběratelských kartách

Multiplayer až pro 3 hráče  

(klikni na obrázek)

Pán prstenů

 

 Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední fáze: čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, zatímco hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, aby zničili magický Prsten moci. V posledním díle výpravné trilogie podle románu J.R.R. Tolkiena rozehrává režisér Peter Jackson drama, které on sám považuje za vrcholné dílo svého filmového eposu.  

 

Lord of the Rings Battle For Middle-Earth 2

 

Těšit se můžete na strategický zážitek, ke kterému přispějí zajisté i nové herní frakce, mezi nimiž se vyskytnou i skřeti a monstra. Zvlášť si zahrajete také za elfy ,lidi a trpaslíky.Už nebudete omezeni na předdefinovaného hrdinu, nýbrž si budete moci vytvořit svého vlastního, kterého čekají stejná privilegia, jaká měli ti v původní hře. Budete moci stavět v podstatě kde a jak se vám zachce.Je k dispozici nový systém formací a nové taktické principy. Pokud jde o válčení, dočkáte se bitek námořních i pozemních a spousty nových jednotek a možností. 

(klikni na obrázek)

Superman

"Příchod" Supermana na svět z planety Krypton se odehrál v roce 1978.Christopher Reeve zde našel svoji životní roli.Superman je americký mýtus, ale i tento nadčlověk bývá často lidský a nechybí mu smysl pro humor. Např. Superman odmítne drink se slovy : "Děkuji, já nikdy nepiju, když mám letět."

Superman Returns

PC. Revoluční grafika předvede své vnady (hlavně na next-gen konzolích) a podporuje různé způsoby řešení problémů. Hráč může například využívat jednotlivé schopnosti individuálně nebo jejich účinek spojit, například použít vytékající vodu z roztaveného požárního hydrantu, zmrazit ji do podoby oštěpu, a ten s použitím super síly vrhnout po utíkajícím nepříteli. Různými způsoby lze také využívat automobily, kusy padajícího zdiva a tak dále. Nový Clark Kent bude mít o zábavu postaráno, stejně jako zvědaví lidé, kteří se po záchraně vrhají vstříc dalšímu nebezpečí.......